Arçelik Beyaz Eşya Servisi

 
 

 

Arçelik, markalı Beyaz Eşya arıza tamir ve bakım hizmeti vermekte olan firmamız İstanbul'un tüm ilçelerinde profesyonel ve deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerinin memnuniyetini de Beyaz Eşyaarak kapsamlı olarak çalışmaktadır. Tüm hizmetlerimiz ve yedek parçalarımız 1 (bir) yıl boyunca garanti kapsamındadır.

 

Doğalgazın özelliği dolayısıyla, doğalgaz Beyaz Eşyaları dizayn ve konstrüksiyonunda bazı farklılıklar yaratılmalıdır. Bu farklılıklar aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  1. Doğalgaz alevinin radyasyon kabiliyeti az olduğu için, doğal gaz Beyaz Eşyalarında konveksiyon yüzeyleri büyük öneme sahiptir. Bu yüzeyler çok iyi düzenlenmelidir.
  2. Baca gazları içerisinde su baharı oranı çok yüksektir. Bu nedenle;
  3. Soğuk yüzeylerde yoğuşma olamaması ve korozyonun önlenmesi gerekir.
  4. Düşük sıcaklık ısıtmasına uygun olmalıdır. Korozyona dayanıklı özel alaşımlı döküm Beyaz Eşyalar, doğal gaz yakılması halinde sıcak su Beyaz Eşyaı olarak büyük avantaj sağlarlar.
  5. Zayıf radyasyon özelliğine bağlı olarak, ocak sıcaklığı yüksektir. Özellikle çelik Beyaz Eşyalarda suyla soğutulmayan yüzey bırakılmamalıdır

 

 

 

Anasayfa | Arçelik Servis | Hizmet Bölgeleri | Hakkımızda | İletişim Bilgileri | Site Haritası

       
 

Tel : 444 5 370

Facebook PaylaşTwitter PaylaşE-Mail YollaRSS

 

Arçelik cagri-merkezi.com/arcelik/ , Arçelik kombi servisi , Arçelik klima servisi , Arçelik yetkili servis istanbul Arçelik yetkili servisi

Arçelik

 

istanbul Arçelik servisi Arçelik yetkili servis Arçelik klima servisi Arçelik kombi servisi